Servicii Administrative Direcţia Generală Administrativă Direcția Resurse Umane-Salarizare Structură de Personal

Structura de personal a Direcţiei Resurse Umane-Salarizare

 

MINISTERUL EDUCAŢIEI CERCETĂRII  TINERETULUI ŞI SPORTULUI

Universitatea din Craiova

DIRECŢIA RESURSE UMANE - SALARIZARE

 

Nr. Crt. Nume şi prenume Camera Telefon birou Funcţia Adresa e-mail
1 Buşe Maria 109 0251413921 Director Resurse Umane-Salarizare mbuse.resurse@yahoo.com
 COMPARTIMENT RESURSE UMANE    
Nr. Crt. Nume şi prenume Camera Telefon birou Funcţia Adresa e-mail
1 Adm. fin. Ţuţac Ileana Corina 112 0251414987 Responabil Compartiment Resurse Umane ctutac@yahoo.com
2 Adm. patr. Rizan Elena 112 0251414987   rizan.elena@yahoo.com
3 Adm. fin. Gue Magdalena Janina 112 0251414987   -
4 Adm. fin. Lăcraru Marinela Violeta 112 0251414987   mlacraru@yahoo.com
5 Adm. fin. Zamfir Alina Gabriela 112 0251414987   alyna2you@yahoo.com
6 Adm. fin. Predan Lucia Valentina 114 0251414987   predanvali@yahoo.com
7 Adm. fin. Posescu Elena Simona 114 0251414987   simona_posescu@yahoo.com
 BIROU SALARIZARE    
Nr. Crt. Nume şi prenume Camera Telefon birou Funcţia Adresa e-mail
1 Adm. fin. Ţăpoi Eugenia 111 0251411330 Şef birou Salarizare j_tapoi@yahoo.com
2 Adm. fin. Neamţu Mioara 111 0251411330   mioaraneamtu54@yahoo.com
3 Adm. fin. Panduru Nela 111 0251411330   nela_panduru@yahoo.com
4 Adm. fin. Bratu Mariana 111 0251411330   mariana_bratu2003@yahoo.com
5 Adm. fin. Săvescu Carmen 110 0251411330   -
6 Adm. fin. Ocroteala Cecilia Iustina 110 0251411330   ocrotealacici@yahoo.com
7 Adm. fin. Carapeţ Teodora 110 0251411330   doinacarapet@yahoo.com
8 Adm. fin. Ionescu Ioana 110 0251411330   sagetator1969@yahoo.com
 COMPARTIMENT INFORMATIZARE STATISTICĂ    
Nr. Crt. Nume şi prenume Camera Telefon birou Funcţia Adresa e-mail
1 Analist progr. Lungu Dorina 117 0251411330 Responsabil Compartiment Informatizare Statistică dorina_lungu@yahoo.com
2 Analist progr. Popescu Iulia 117 0251411330   i26apr54@yahoo.com
3 Analist progr. Giurgiţeanu Aurora 117 0251411330   aurora@giurgiteanu.ro
4 Adm. fin. Taşcovici Mihai Dorin 117 0251411330   mihai.tascovici@gmail.com